• automatyka przemysłowa i chłodnicza
  • instalacje elektryczne
  • systemy alarmowe
  • pomiary ochronne

Alarmy / Kamery / Tv

    Alarm - W związku z bardzo dużym postępem technologii systemów alarmowych proponujemy państwu mocno rozbudowane systemy alarmowe łącznie z zabezpieczeniem przeciwpożarowym oraz czujnikami zalania wodą wraz z centralnym zamknięciem wody w przypadku jej wykrycia, jak i najbardziej profesjonalnym systemem powiadamiania oraz łączności poprzez system typu smartfon/tablet itd.

    TV/SAT - Montujemy specjalistyczne instalacje TV/SAT z najnowszą technologią posiadającą filtry LTE. W dziedzinie tej korzystamy z technologii hiszpańskiej firmy TELEVES, która posiada jedne z najlepszych jak nie najlepszą technologię produkcji urządzeń do telewizji naziemnej jak i satelitarnej, przy czym mamy możliwość korzystania z fachowej pomocy w doborze urządzeń dostosowane do danego regionu przez pracowników firmy. Jesteśmy w stanie dla telewizji NC+ oraz telewizji kablowej Chopin wykonać instalacje do rozkodowywania kart na osiem punktów telewizyjnych z jednej karty i jednego abonamentu.

    Kamery/monitoring - Przy mocno rozwijającej się technologii monitoringu kamer wraz z rejestracją oraz dostępem do obrazu bieżącego jak i zarejestrowanego proponujemy państwu montaż kamer oraz rejestracji obrazu korzystając z technologii firmy BCS.

    Zmienny adres IP nie stanowi dla nas żadnego problemu jak i słabszy sygnał sieci komórkowych na obszarach mniej zaludnionych jak np. nad jeziorami ( Kaszuby, Mazury).Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę  posiadającą bardzo duża wiedzę w tej dziedzinie. Obsługa podglądu przez kamery nawet ze smartfonów i tabletów poprzez specjalne aplikacje działających już w sposób profesjonalny.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.