• automatyka przemysłowa i chłodnicza
  • instalacje elektryczne
  • systemy alarmowe
  • pomiary ochronne

Automatyka przemysłowa i chłodnicza

    Wysoko wyspecjalizowaną dziedziną naszej firmy jest automatyka przemysłowa. W tej dziedzinie jesteśmy w stanie zaproponować bardzo szeroką gamę możliwości rozwiązań technicznych. Wykonujemy instalacje oraz szafy sterownicze do układów sterowania automatyką chłodniczą w mocno zaawansowanej technologii  układach freonowych, amoniakalnych jak i CO2. Jesteśmy w stanie wykonać sterowanie większością sterowników dostępnych na rynku ale naszą specjalizacją to firma Carel, nie omijając firmy Danfoss, Siemens , czy też Johnson i innych. Wykonujemy również układy sterowania systemami central wentylacyjnych. Współpracujemy z firmami wykonującymi montaże od strony chłodnictwa oraz wentylacji co powoduje możliwość wykonania usługi całościowo.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.