• automatyka przemysłowa i chłodnicza
  • instalacje elektryczne
  • systemy alarmowe
  • pomiary ochronne

Instalacje elektryczne

    Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace elektryczne. Instalacje elektryczne w budynkach jednorodzinnych jak i pensjonatach czy też dużych obiektach przemysłowych. Wszystkie instalacje wykonujemy  w najnowszych technologiach, wciąż szkoląc się w firmach wprowadzających nowe innowacyjne możliwości.

W dziedzinie systemu inteligentnych budynków korzystamy z urządzeń firmy F&HOME która posiada w swojej ofercie niesamowite i chyba wszystkie możliwości sterowania budynkiem. W ofercie tej szczególną uwagę trzeba zwrócić na oszczędności w ogrzewaniu gazowym ( do 30%).Poza tym duże możliwości sterowania oświetleniem, roletami, wentylacją oraz ogrodem łącząc wszystkie funkcje z systemem alarmowym i nie tylko. 

Montujemy również instalacje odgromowe. Posiadamy maszynę prostującą do drutu w celu estetycznego wyglądu takiej instalacji.

W dziedzinie elektryczności zajmujemy się fachowym doradztwem oraz wykonaniem wszystkich prac.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.